YARIŞMALAR SALSA’YA RENK KATIYOR

blog yazısı ekle !

YARIŞMALAR SALSA’YA RENK KATIYOR

İnsanın doğasında yaptığı işte en iyi olma arzusu vardır. Bu da beraberinde rekabetçiliği getirir. Bu nedenle dünyanın en yaygın şekilde yapılan ve en sevilen dansı salsa konusunda da sayısız yarışma düzenleniyor. Salsa yarışmaları aynı zamanda dünyanın en keyifli ve renkli görüntülerine sahne olan yarışmaları demek pek de abartı sayılmaz doğrusu.

Ankara'da Salsa Kursu için nerelere gidebilirim?
Ankara Salsa


Birçok farklı kuruluş tarafından ulusal ve uluslararası onlarca salsa yarışması düzenleniyor. Bu sayede salsaya gönül verenler bu muhteşem danstaki becerilerini sergileme ve birbirleri ile rekabet etme şansı yakalıyorlar.Salsa yarışmaları için salsa dansı yapmanın en keyifli yanlarından biri diytyebiliriz. Şayet bir gün salsa yapmaya başlarsanız kendinize hedef olarak yarışmalara katılmayı belirlediğinizde hem salsa öğrenmeniz ve hem de başarılı bir salsacı haline gelmeniz çok daha kolay olacaktır.Türkiye'de de salsa yarışmaları düzenleniyor

TDSF (Türkiye Dans Sporları Federasyonu) tarafından ülkemizde de salsa yarışmaları düzenleniyor ve ülkemizdeki birçok ünlü salsacı bu yarışmalarda boy gösteriyor.Bugün ülkemizin en çok tanınan ve sevilen salsa dansçıları arasında olan ve aynı zamanda eğitmenlik yapan İsmail Uzun'un kariyerinde katıldığı onlarca yarışmanın oynadığı rol büyük. Zira salsacıyı katıldığı her yarışma bir adım ileriye taşıyor.Siz de Ankara'da salsa yapanlara katılabilir ve salsa öğrenerek bu muhteşem dansı yapmanın keyfini çıkarabilir ve belki de ileri de yarışmalara katılarak salsa sevginizi bir ödül ile taçlandırabilirsiniz.