SALSA ÖĞRENMEK ZOR MU?

blog yazısı ekle !

SALSA ÖĞRENMEK ZOR MU?

Televizyonda ya da canlı bir gösteride salsa yapanları görünce hepimiz hayranlık duyarız ve "kim bilir ne kadar zor öğrendiler salsa yapmayı" diye geçiririz içimizden. Oysaki bu doğru bir düşünce olmadığı gibi birçok kişiyi de çok istediği halde salsa öğrenmekten, yapmaktan alıkoyan bir inanıştır. Salsa çok karmaşık gibi görünmesine karşın aslında sanıldığı gibi çok zor öğrenilen bir dans değildir.

Ankara'da Salsa Kursu için nerelere gidebilirim?
Ankara Salsa


Salsa öğrenmek için önce istemek gerekir

Salsa öğrenmenin ilk adımı öğrenmeyi istemektir tabi ki. Unutmayın; insanın isterse yapamayacağı hiçbir şey yoktur. Başkalarının öğrenebildiği salsa dansını tabi ki siz de öğrenebilirsiniz.Herkes salsa öğrenebilir!

Salsanın dünyanın en fazla sevilen ve en çok kişi tarafından yapılan dansı salsa. Bunda şüphesiz salsanın herkes tarafından yapılabilen bir dans olmasının rolü büyük. Herkes derken abartmıyoruz, zira salsa kadın, erkek, genç, yaşlı herkes tarafından öğrenilebilen ve yapılabilen bir dans.Her yerde salsa öğrenebilirsiniz!

Türkiye'nin hemen her yerinde salsa dansına gönül vermiş insanlar var. Dolayısıyla ister Ankara'da olun ister başka bir şehirde salsa yapan insanlar ile buluşabilir, tanışabilir ve salsa ateşinde bir kıvılcım olabilirsiniz.Salsa öğrenmek keyiflidir!

Salsa öğrenmek zor olmadığı gibi üstelik çok da keyiflidir. Salsa öğrenirken büyük bir keyif alırsınız ve aynı zamanda yeni insanlarla tanışmanın, farklı kültürleri tanımanın da ayrıcalığını yaşarsınız. Yani salsa öğrenmek hayatınıza bambaşka bir vizyon katar."Ben öğrenemem" demeyin

Kısacası "ben öğrenemem" diye düşünüp kendinizi salsanın büyülü dünyasının dışında tutmayın ve hemen salsa öğrenmeye başlayın. İlk adımları öğrendiğiniz anda keyif alamaya başlayacak ve aslında salsa öğrenmenin hiç de zor olmadığını göreceksiniz.