SALSA ELBİSESİ NASIL OLMALI?

blog yazısı ekle !

SALSA ELBİSESİ NASIL OLMALI?

İyi bir dansçı olmak kadar salsa yaparken ne giyildiği de önemli tabi ki. Çünkü salsa dansı yaparken giyilen elbiseler bu dansın çok daha estetik görünmesini sağlıyor. Bu nedenle salsa elbiseleri salsanın en önemli unsurlarından biri. Büyüleyici bir salsa şovu için mutlaka doğru elbise seçimi yapmak gerekiyor.

Ankara'da Salsa Kursu için nerelere gidebilirim?
Ankara Salsa


Küçük siyah elbiseler her kadının gardırobunda mutlaka bulunması gereken parçalardan biri. Küçük siyah elbiseler salsa yaparken de giyilebiliyor. Eğerşıklığı garantiye almak istiyorsanız tercihinizi bu elbiselerden yana kullanabilirsiniz.Kırmızı da salsaya en çok yakışan renklerden biri. Latin danslarının en ateşlilerinden biri olan salsa bu nedenle kırmızı elbiseler ile son derece uyumlu bir ikili oluyor. Özellikle kırmızı mini elbiseler salsa yaparken giymek için harika bir seçenek.

Püsküllere dikkat!Salsa yaparken giyilen elbiselerin püsküllü olması dans eden kişinin çok daha çekici görünmesini sağlıyor. Bu nedenle salsa elbiseleri içinde püsküllü modellerin ayrı bir yeri var.Salsa yaparken ille de mini elbise giymek gerekmiyor. Uzun salsa elbiseleri ile de sahnede mükemmel görünebilmek mümkün. Ancak uzun elbise seçerken dans ederken hareketleri kısıtlamayacak modeller olmasına dikkat etmek önemli.Bu elbise gibi hem püsküllü hem de pırıltılı modeller salsa yaparken muhteşem görünmek isteyen kadınlar için ideal. Siz de Ankara'da salsa yaparken giyeceğiniz elbiseleri seçerken dansın ruhuna uygun ve içinde rahat hareket edebileceğiniz modeller seçmeniz gerektiğini unutmayın.