SALSA ATEŞİ ZAYIFLATIYOR

blog yazısı ekle !

SALSA ATEŞİ ZAYIFLATIYOR

Salsaya yalnızca bir dans olarak yaklaşmak düpedüz haksızlık olur. Zira salsa muhteşem bir dans olmasının yanı sıra aynı zamanda insanın formda kalmasını sağlayan, hareketlerine esneklik ve zarafet katan bir yaşam biçimi. Evet, salsa yapmak vücudun fit hale gelmesini ve öyle kalmasını sağlamanın en iyi yöntemlerinden biri. Ayrıca spor yapmanın aksine çok da eğlenceli olduğu için sıkılıp yarım bırakma riski de yok.

Salsa dansının en büyük özelliği hızlı bir dans olması. Bunun yanı sıra ateşli salsa figürleri kalori yakmayı sağlıyor. Düzenli olarak salsa yapmanın hem kalbe hem de vücudu forma sokmaya ciddi oranda faydası olduğu bilinen bir gerçek.

Ankara'da Salsa Kursu için nerelere gidebilirim?
Ankara Salsa
Bu bir ütopya değil!

Hem eğlenip, hem zarafet ve esneklik kazanıp, hem de aynı anda kalbinizi korurken zayıflamak kulağa bir ütopya gibi geliyor olabilir, ama değil. Bu ütopya değil salsa! Latin ateşi salsa dansı muhteşem bir vücuda sahip olmanın en keyifli anahtarı. Yarım saat salsa yapmak ortalama olarak 200 kalori yakmayı sağlıyor. Kilo arttığında yakılan kalori miktarı da artıyor bu arada.

Sımsıkı bir vücut için salsa

Hangimiz televizyonda, dergilerde bir Latin kadını gördüğümüzde sımsıkı vücuduna bakıp da "keşke benim de böyle bir vücudum olsaydı" diye geçirmedik ki içimizden. Ancak Latin kadınları gibi sıkı bir vücuda iç geçirerek sahip olmak mümkün değil. İç geçirmek yerine Ankara'da bulunan bir salsa kursuna gitmek ve salsa yaparak hem fazlalıklardan kurtulmak hem de sımsıkı muhteşem bir vücuda sahip olmak için dans etmek gerekiyor.


Bakıp iç geçirmeyin!

Bakıp iç geçirmeyi bırakın ve harekete geçin! Unutmayın bugün geriye kalan hayatınızın ilk günü. Neden bugünü muhteşem ve sımsıkı bir vücuda hem de eğlenerek, dans ederek sahip olmaya adamayasınız ki?